Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK


automobilis

automobilis
#1325     2005-09-23 10:11   Jurgita

Laba diena . Imones darbuotojai daznai vyksta i uzsieni komandiruotes. Kadangi keliauja lektuvu tai iki aerouosto ( Vilnius, Palanga) jie vaziuoja dazniausiai savo nuosavais automobiliais. tai klausimas mano butu toks, ar galima jiems kompensuot kazkaip tas keliones islaidas nuosavu transportu. ar jie privalo naudotis tik viesuoju transportu ir pateikt man bilieta?Jei taip tai kokiu budu, gal kur galima apie tai paskaityt? Aciu visiems atsakiusiems

Siūlau šalinti

#5429     2005-09-23 11:14   Allegro
2005-09-23 10:11   Jurgita rašė:
Laba diena . Imones darbuotojai daznai vyksta i uzsieni komandiruotes. Kadangi keliauja lektuvu tai iki aerouosto ( Vilnius, Palanga) jie vaziuoja dazniausiai savo nuosavais automobiliais. tai klausimas mano butu toks, ar galima jiems kompensuot kazkaip tas keliones islaidas nuosavu transportu. ar jie privalo naudotis tik viesuoju transportu ir pateikt man bilieta?Jei taip tai kokiu budu, gal kur galima apie tai paskaityt? Aciu visiems atsakiusiems

Sudaroma automoblio panaudos(nuomos) sutartis (elementari, paprasta, tik šiam tikslui), ten pat galima paskaičiuoti ir patvirtinti kuro normą, ten pat galima nurodyti maršrutą ir kilometrus (pas mane viskas telpa viename lape). Ir, jei pristato kuro įsigijimo dokumentus, galima kompensuoti ir dėti į leidžiamus.

  0
  0
Siūlau šalinti

#5430     2005-09-23 11:18   Vida

Allegro, tu šaunuolis, visiškai teisus

  0
  0
Siūlau šalinti

#5431     2005-09-23 12:04   Allegro
2005-09-23 11:18   Vida rašė:
Allegro, tu šaunuolis, visiškai teisus

Įtariu, kad ironizuoji
Šiaip nemėgstu pagyrų - esu BAMBEKLIS PAGIEŽINGASISX100

  0
  0
Siūlau šalinti