Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK


Dėl atvirkštinio apmokestinimo

Dėl atvirkštinio apmokestinimo
#35454     2019-10-17 18:15   Rima

Įmonė sumokėjo tiekėjui visą sumą už atliktus darbus. Buvo operatyvinis patikrinimas ir nustatė kad pvm sąskaitoje faktūroje turėjo būti atvirkštinis apmokestinimas ir liepia grąžinti į vmi pinigus pvm kurį susugrąžinome. Įnformavome tiekėja , kad mes permokėjome . Jis nesiruošia grąžinti pvm sumos kurią sumokėjome. Kaip tokiu atveju iš tiekėjo išsirėikalauti pingus susidaro nemaža suma. Ačiū

Siūlau šalinti

#209975     2019-10-18 07:52   Rimai

Jei tiekėjas nenurodė atv PVM, vadinasi jis deklaravo ir turėjo VMI sumokėti. Tai todėl ir nenori grąžint. Tada turbūt tik per teismą. Bet galbūt VMI galėjo atlikt priešpriešinį patikrinimą ir nustatyt, kaip pasielgė tiekėjas su tuo PVM, ar deklaravo,ar sumokėjo ir pan.

  0
  0
Siūlau šalinti

#209977     2019-10-18 08:02   Karina

tai jus grąžinote pvm į vmi, ir tada tik kreipiatės pas tiekėją? tada labai kvailai pasielgėte. nes bet kokių atveju tai ne jūsų buvo klaida, o tiekėju.. jie juk tą pvm sumokėjo į biudžetą vmi, keistai gaunasi. paaiškinkit vmi kad jie jau buvo sumokėję, ir kad grąžintu atgal jums tą pvm jeigu jau sumokėjote. arba, tiekėjams pasakykit kad koreguotu sąskaitą (išrašytų atvirkš), ir kad vmi FR0600 koreguotu, tokių atveju vmi pati jiems grąžins tą sumokėta pvm, ir tada jau tarpusavį rašysitės aktus(kaip už ką), kad grąžintu jums pvm .

  0
  0
Siūlau šalinti