Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt


Dienpinigiai

Dienpinigiai
#35734     2020-02-19 13:23   visiskai pasimetus

Laba, norėjau paklausti kaip elgtis jei darbuotojui buvo išmokėti per dideli dienpinigiai už komandiruotes aną mėn. Buvo suplanuotos kelios komandiruotės ir iš anksto pervesti dienpinigiai, bet gavosi taip, kad komandiruotės buvo trumpesnės ir išeina, kad sumokėjom jam gal 100e daugiau. Darbuotojas išeina iš darbo ir nenori suprasti, kad jam buvo sumokėta per daug dienpinigių. Yra AA su paskaičiavimais kiek priklauso, kiek išmokėta ir pasirašyta. Dabar darbuotojas atidirbinėja ir jam reikia nuvažiuoti į dar viena komandiruotę. Jis sakosi jei negaus dienpinigių avansu niekur nevažiuos. Na bet esmė, kad tas 100 likęs nuo ano mėn ir jis padengtų jo būsima komandiruotę. Kaip tokiu atveju elgtis?

Siūlau šalinti

#211921     2020-02-19 13:48   LZ

Sunku, kai atsiranda tokie žmonės...O AA teisingai priskaičiuoti dienpinigiai? Jei gerai ir jis pasirašė tą AA, tai parodykite jam, turi suprasti. Galų gale, jei su tokiu žmogumi neina susitarti, jūs turite teisę,atleidžiant iš darbo, išskaičiuoti iš DU dienpinigių permoką. Ir,jei nepatinka, tegul skundžiasi,kur nori, jūs būsite teisi.

  1
  0
Siūlau šalinti

#211924     2020-02-19 14:46   LD

Ačiū už atsakymą. Aš manau viską tiksliai skaičiuoju. Pas mus DS nurodyta, kad dienpinigių mokama nemažiau nei 50% nustatytų normų, įsakymuose parašyta tas pats. Aš visada detaliai surašau sumas AA kiek už kokią dieną dienpinigių paskaičiavau, sumos būna visad didenės nei 50% nustatytų normų, parašai darbuotojų visada yra. Ar tokia tvarka yra tinkama? Ar įsakymuose visgi geriau rašyti tikslų % kiek planuojama mokėti, bet ar visgi nebus klaidos ir anuo atveju?

  0
  0
Siūlau šalinti