Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK


garantija

#3233     2004-03-19 08:25   vaidusia

Ačiū mieloji, išgelbėjai o aš galvojau sudetingiau, kad yra

  0
  0
Siūlau šalinti

#3232     2004-03-18 11:08   Riomi

Tuomet viskas labai paprasta. Jūs turite paskolą ir Jūs turite pinigų depozitinėj sąskaitoj , kuriais garantijos laikui naudotis negalite .
Pelno mokesčio požiūriu visos finansinės sąnaudos patirtos gaunant kreditą ir palūkanos yra leidžiami atskaitymai. Sąnaudos už garant. rašto išdavimą taip pat.
Finansinėje apskaitoje

1.Gavot paskolą D27X K401ar 442

2.Deponuojat ar įkeičiat D 27XX (KITOS SĄSKAITOS BANKE)K 27X

3. Mokat palūkanas D630 K27X

4.Kai baigsis garantija ir bankas grąžins pinigus į sąskaitą D27x K 27XXKITOS SĄSKAITOS BANKE)

5 Kai grąžinsit paskolą bankui
D401 ar 442. K 27X

  0
  0
Siūlau šalinti

#3231     2004-03-18 10:23   vaidusia

atleiskit gal aiškiau parašiau.
1.gavom paskolą 4000Lt
2 ta paskola 4000Lt mes įkeičiam bankui už garantinį raštą
3 1000dol išrašomas garantinis raštas.
4.Garantinį raštą atiduodu Linavai
Bankas tuos 1000dol rezervuoja
Ar tai gaunasi kad pas mane banke yra pinigų, kurie rezervuoti. Ir apskaitoje jie atsispindės

  0
  0
Siūlau šalinti

#3230     2004-03-18 10:00   Riomi

Atsiprašau, bet aš nesuprantu, Jūsų operacijų.
Galbūt ?
1. Jus gavot iš banko paskolą (čia viskas aišku)
2 "ašjuos gavau kreditu ir atidaviau Linavai garantiniu raštu" - šitos operacijos aš nesuprantu

  0
  0
Siūlau šalinti

#3229     2004-03-18 09:09   vaidusia
2004-03-17 12:48   Riomi rašė:
Man žinoma tokia tvarka:
Bankas paprastai išduoda garantiją už kurią ima tam tikrą vienkartinį mokestį. Ir garantijos laikui į paskolinę sąskaitą deponuoja garantijos sumą. Nuo jos jokių procentų nei Jūs bankui, nei bankas Jums nemoka. pasibaigus garantijos laikui, arba įvykdžius garantinius įsipareigojimus ir grąžinus bankui garantijos dokumentą iš depon.paskolinės sąskaitos pinigai grąžinami į ein.sąskaitą . Ir vel Jūs matot tuos pinigus ir darot su jais ką norit...
O apskaitoj reikia rodyti tik pinigų iš vienos s-tos perkėlimą į kitą sąskaitą

Labutis ir vėl aš. pagal Kredito sutartį mokam vienk mok, ir metų palūkanų normą ir įsipareigojimo mok., Taip pat ir už sutartį del garantijos mokėsime vienk.mokestį ir metines palūk.Aš pinigais nedisponuoju. ašjuos gavau kreditu ir atidaviau Linavai garantiniu raštu. Taip išeina pas mane 0.Kokia korespondencija? Padekit

  0
  0
Siūlau šalinti

#3228     2004-03-18 07:21   Modestas

Dėl garantinio tai galima sudaryti garantinį raštą su draudimo bendrove bei banku, kurie nedeponuoja pinigų. Jie ima procentą, tačiau pinigais naudotis galima.
Anksčiau mes irgi deponuodavome tai iš 271 perkeldavau į 279 sąskaitą ir viskas. O dabar galima susitarti kad pinigus nedeponuotu bei galėtum naudotis jais laisvai.

  0
  0
Siūlau šalinti

#3227     2004-03-17 12:48   Riomi

Man žinoma tokia tvarka:
Bankas paprastai išduoda garantiją už kurią ima tam tikrą vienkartinį mokestį. Ir garantijos laikui į paskolinę sąskaitą deponuoja garantijos sumą. Nuo jos jokių procentų nei Jūs bankui, nei bankas Jums nemoka. pasibaigus garantijos laikui, arba įvykdžius garantinius įsipareigojimus ir grąžinus bankui garantijos dokumentą iš depon.paskolinės sąskaitos pinigai grąžinami į ein.sąskaitą . Ir vel Jūs matot tuos pinigus ir darot su jais ką norit...
O apskaitoj reikia rodyti tik pinigų iš vienos s-tos perkėlimą į kitą sąskaitą

  0
  0
Siūlau šalinti