Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ


kasa

kasa
#895     2004-07-15 14:34   Bernadeta

Padėkit, aš naujokė. Kaip elktis sąvininkas atnešė “kasos pajamų orderio kvitą“ apmokėta kovo 25d.
Ar leipos mėn. aš galiu jam iš kasos išmokėti pinigus, jei galima tai kokiu budu.???

Siūlau šalinti

#3463     2004-07-15 15:05   Riomi

Velnias žino kas tame kvite parašyta- gal už kokias "mergaičių" paslaugas?
O jei rimtai:
Kasos p. orderio kvitas yra išrašomas apmokant už parduotas prekes ar paslaugas. O PVM s-ta parduodant prekes . Jei į Jūsų apskaita anksčiau yra įtraukta ta PVM s-ta už kurią savininkas III. 25. apmokėjo ir turi KPO kvitą , tai galima ir dabar išmokėti savininkui iš kasos . Išeitų , kad savininkas savais pinigas III. 25 apmokėjo , o iš įmonės atsiėmė tik VII mėn.

Bet jei ir s-tą su tuo KPO kvitu tik dabar ištraukė - tai sudėtingiau. bet irgi reikėtų priimti ir apmokėti ir teisingai įtraukti į apskaitą - koreguojant mokesčius (priklausomai nuo to kas ir už ką)
Tai už ką gi ten mokėta???

  0
  0
Siūlau šalinti

#3464     2004-07-16 11:36   Bernadeta

Labai, labai, labai ačiu.
O apmokėjo “Rūmų narių verslo forumo registracijos mokestį.

  0
  0
Siūlau šalinti

#3465     2005-08-22 15:34   Nila

Tikiuosi jūsų pagalbos, nes jau visai susibalamutinau... Balandžio mėn. iš fiz.asmens buvo pirktas nekil.turtas, pagal pirk-pard sutartį pinigai turėjo būti sumokėti grynais pirkimo dieną, taip ir buvo padaryta, direktorius sumokėjo, tačiau pamiršo man atiduoti KIO ir pačią sutartį, kaip dabar geriausiai būtų tai taisyti, ar galiu išrašytu KIO su Nr. 155-1 (prieš tai buvo Nr. 155) ir šiek tiek pakoreguoti kasos knygą, taisymų nebus daug, nes po to operacijų per kasa buvo nebuvo daug. Aišku ir reikės išrašyti buhalt,pažymą.
Ar geriau viską taisyti per avansinę, kad mes likome skolingi dirikui?

  0
  0
Siūlau šalinti

#3466     2005-08-23 12:00   nila

Gal kas nors....

  0
  0
Siūlau šalinti

#3467     2005-08-23 13:52   Vida

Geriau per avansinę, nes kasos knygoje galimi tik aritmetinių klaidų taisymai (man taip atrodo).

  0
  0
Siūlau šalinti

#3468     2005-08-23 15:23   Mina

Norėčiau tik pridėti nedidelę pastabėlę. Pirkdami iš fizinio asmens tą nekilnojamąjį turtą - ar pasidomėjote, kiek laiko tas fizinis asmuo jį naudojo? Jeigu mažiau kaip 3 metus - viskas verčiasi aukštyn kojomis. Tuomet atsiranda GPM, atsiranda mėnesinė FR0572, ir jums čia jau neišdegs nei KPO, nei avansinė. Čia jau kitaip reikėtų susitvarkyti.
bet tikėkimės, kad tie 3 metai jums nepakišo kojos.

  0
  0
Siūlau šalinti