Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK

Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ


klausimas

#215240     2020-08-03 17:58   Karina
2020-08-03 17:48   to karinai rašė:
Direktorius visada buna ir kasisninkas mazose imonese, kur sasos knygoje pasiraso. TODEL TAIP.

Ačiū jums

  0
  0
Siūlau šalinti

#215239     2020-08-03 17:48   to karinai
2020-08-03 16:56   karina rašė:
Man užkliuvo, kad įmonės kasa nuo kasos aparato skiria atstumas t.y. kitame miesto gale., todėl ir pamaniau, kad reikalingas PPK.O jei koks vadybininkas pvz pinigus atneša į kasą?Gal taip pat užtektų KPO tiktais?
Jei kasos aparatas 2731, galiu nurodyti gal 2732?Manau svarbiausia, kad būtų pinigai kelyje?

Direktorius visada buna ir kasisninkas mazose imonese, kur sasos knygoje pasiraso. TODEL TAIP.

  0
  0
Siūlau šalinti

#215238     2020-08-03 17:44   to karinai
2020-08-03 16:56   karina rašė:
Man užkliuvo, kad įmonės kasa nuo kasos aparato skiria atstumas t.y. kitame miesto gale., todėl ir pamaniau, kad reikalingas PPK.O jei koks vadybininkas pvz pinigus atneša į kasą?Gal taip pat užtektų KPO tiktais?
Jei kasos aparatas 2731, galiu nurodyti gal 2732?Manau svarbiausia, kad būtų pinigai kelyje?

O vat vadybinininkui kuris is kasos aparato nuvesza i direktoriaus vieta, tai tada PPK. SKIRKITE SAVOKAS, KUR IMONES DIREKTORIUS ATSAKO UZ IMONE, ir KUR VADYBININKAS NEATSAKO. TODEL VADYBININKUI IR BUTINA PPK, kad nepradangintu pinigu, o tai bus pardaveja atsakinga. O direktoriui paduoda i rankas, kuris yrav atsakingas uz imones apskaitos formavima, pagal BUHALTERINES APSKAITOS ISTATYMA.

  0
  0
Siūlau šalinti

#215236     2020-08-03 16:56   karina
2020-08-03 16:01   To Karinai rašė:
Jis su kpo ir gabens i kasa, kai maza imone nepridarykite kazko. Ppk butu jei kasininkas vienas asmuo, o vadovauja padaliniui kitas asmuo, kad nenuplauktu pinigai tada galima ppk daryti ir kpo tada raso.
Kaip ir kasos aparatas tik kad butu atskirta kitaip.

Man užkliuvo, kad įmonės kasa nuo kasos aparato skiria atstumas t.y. kitame miesto gale., todėl ir pamaniau, kad reikalingas PPK.O jei koks vadybininkas pvz pinigus atneša į kasą?Gal taip pat užtektų KPO tiktais?
Jei kasos aparatas 2731, galiu nurodyti gal 2732?Manau svarbiausia, kad būtų "pinigai kelyje"?

  0
  0
Siūlau šalinti

#215235     2020-08-03 16:01   To Karinai
2020-08-03 15:30   karina rašė:
Sveiki
1.Pildau PPK blankų apskaitos knygą. Klausimas, jei išduotas tik vienas PPK ir sunaudotas tik vienas (iš programos atspausdintas tas PPK) tai toje knygoje ir rašau išduotas -1, sunaudotas-1?
2. Direktorius pats ir kasininkas. Pinigus iš kasos aparato inkasuoja pats ir įneša į kasą pats.Tik kasa kitose patalpose nei kasos aparatAs stovi.Tai manau, kad reikalinga išrašyti PPK. Knygoje -gavusio, išdavusio asmens vardas ir pavardė rašyti tą patį direktorių?
3. PPK kokia naudojama sąskaitą? Programoje nustatyta 2436, bet tokios net nerandu iš vis.
Ačiū jei kas atsakys.

Jis su kpo ir gabens i kasa, kai maza imone nepridarykite kazko. Ppk butu jei kasininkas vienas asmuo, o vadovauja padaliniui kitas asmuo, kad nenuplauktu pinigai tada galima ppk daryti ir kpo tada raso.
Kaip ir kasos aparatas tik kad butu atskirta kitaip.

  0
  0
Siūlau šalinti

#215234     2020-08-03 15:30   karina
2020-07-31 17:05   to APskaitininkei rašė:
Idomiai parasete Imonei nereikalingos sumines ir detalios ataskaitos reikalingos imonei, o ne apskaitininkei kuri iseis, o tam zmogui kuris dirbs. o tas zmogus gali buti ir prisedes direktorius atsivesti detalia tiekejo ataskaita.

Sveiki
1.Pildau PPK blankų apskaitos knygą. Klausimas, jei išduotas tik vienas PPK ir sunaudotas tik vienas (iš programos atspausdintas tas PPK) tai toje knygoje ir rašau išduotas -1, sunaudotas-1?
2. Direktorius pats ir kasininkas. Pinigus iš kasos aparato inkasuoja pats ir įneša į kasą pats.Tik kasa kitose patalpose nei kasos aparatAs stovi.Tai manau, kad reikalinga išrašyti PPK. Knygoje -gavusio, išdavusio asmens vardas ir pavardė rašyti tą patį direktorių?
3. PPK kokia naudojama sąskaitą? Programoje nustatyta 2436, bet tokios net nerandu iš vis.
Ačiū jei kas atsakys.

  0
  0
Siūlau šalinti

#215197     2020-07-31 17:05   to APskaitininkei
2020-07-31 14:39   APskaitininkė rašė:
Aš dar naudoju įmonės skolų korteles,nes yra laikas per kurį turi atsiskaityti su tiekėju ir man lengviau, bet skolų įmonei kortelės kažkaip man nereikalingos. Mėnesio gale matau programoje. Svarbu, kad tai neprivaloma.Aš ir manau, kad jos reikalingos dėl savęs tiktais. Dėkoju .

Idomiai parasete "Imonei nereikalingos" sumines ir detalios ataskaitos reikalingos imonei, o ne apskaitininkei kuri iseis, o tam zmogui kuris dirbs. o tas zmogus gali buti ir prisedes direktorius atsivesti detalia tiekejo ataskaita.

  0
  0
Siūlau šalinti

#215195     2020-07-31 14:39   APskaitininkė
2020-07-31 14:15   LZ rašė:
Taip suprantu, kad apskaita vedama kompiuteryje, yra programa. Jei galite ištraukti duomenis pagal firmas, tai papildomai jokių kortelių nereikia, bet jei yra tik bendra skolų apskaita, tai kažką reikia turėti, kad matytumėte kreditorius ir debitorius atskirai. Tai gali būti ir šiaip exelinės lentelės.

Aš dar naudoju įmonės skolų korteles,nes yra laikas per kurį turi atsiskaityti su tiekėju ir man lengviau, bet skolų įmonei kortelės kažkaip man nereikalingos. Mėnesio gale matau programoje. Svarbu, kad tai neprivaloma.Aš ir manau, kad jos reikalingos dėl savęs tiktais. Dėkoju .

  0
  0
Siūlau šalinti

#215190     2020-07-31 14:15   LZ

Taip suprantu, kad apskaita vedama kompiuteryje, yra programa. Jei galite "ištraukti" duomenis pagal firmas, tai papildomai jokių kortelių nereikia, bet jei yra tik bendra skolų apskaita, tai kažką reikia turėti, kad matytumėte kreditorius ir debitorius atskirai. Tai gali būti ir šiaip exelinės lentelės.

  0
  0
Siūlau šalinti

#215187     2020-07-31 14:01   APskaitininkė
2020-07-27 08:43   Agnė rašė:
Skaitykit VAS apie esminių klaidų taisymą ir PLN pildymo taisykles.

Įmonėje vedama debitorių skolų ir skolos kreditoriams apskaita.Ar dar būtina vesti ir įmonės skolų ir skolų įmonei korteles?

  0
  0
Siūlau šalinti