Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK


klausimas IR

#209585     2019-09-06 13:41   Edita
2018-02-27 14:13   solo rašė:
Jo, kelinti metai, bet mano darbas šioje srityje jau toks mažytis, kad nesigilinu į tokius dalykus, o reiktų matyt. Tai papildomas darbelis, o apskaitą kurią tvarkau tai labai maža įmonėlė. Žinau kvailokas klausimas. Google ir aš ieškojau, kelios reikšmės gali būti, bet kaip iš ko susideda nėra aiškiai aprašyta. Dar ieškosiu tada.Dėkoju.

Matau, kad jau nelabai mažai įmonei vedate buhalterinę apskaitą jei apyvarta milijonas???? Aš nesuprantu kaip žmogus neturėdamas jokios patirties ir suvokimo gali vesti buhalteriją įmonei? Juk įmonei gresia baudos už klaidas, o Jums taip pat gresia administracinė atsakomybė ( už 10m. buhalterinio darbo ) už suvestą neteisingą buhalteriją. Gerai pagalvokite ar verta rizikuoti ir kitiems kenkti????

  0
  0
Siūlau šalinti

#210861     2020-01-09 10:10   Marija

Laba diena,
nurasau beviltiska skola, kuri yra 700 eur su pvm. Turiu visus reikiamus dokumentus irodancius pastangas siai skolai susigrazinti. Del skolos pripazinimo beviltiska tikslinu pardavimo PVM. O kaip pelno mokesciu atzvigiu? Ar tai leidziami atskaitymai? Radau, kad tai ribojamu dydziu leidziami atskaitymai (bet niekus nerandu koki procenta galiu priskirti prie leidziamu atskaitymu)? gal kas pagelbes?

  0
  0
Siūlau šalinti