Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK


komandiruote LR

komandiruote LR
#1276     2005-08-22 15:54   Doli

Darbuotojas dirba pas mus 2val. per diena , nepagrindinej darbovietej . 2005.08.19,20,21,dienomis buvo komandiruotej Lietuvoje. Kaip paskaiciuoti dienpinigius, ir ar turi reiksmes , kad jis dirba tik 2 val.per diena ?

Siūlau šalinti

#5237     2005-08-22 17:26   sniegutis

žiūrint kokios pareigos to darbuotojo jūsų įmonėje. jei jo pareigos pvz. vadybininkas , tai jam pagal darbo pobūdį privalu važinėti po Lietuvą pvz. prekių pikti ir pan.,tai tuo atveju mokėti nereikia dienpinigių Lietuvoje, nebent jis vyktų į užsienį.

  0
  0
Siūlau šalinti

#5238     2005-08-22 18:02   Doli

Jis yra komercijos direktorius, ir atveze saskaita uz 2naktis viesbutyje

  0
  0
Siūlau šalinti

#5239     2005-08-23 12:01   sniegutis
2005-08-22 21:25   Doli rašė:
Sorry, kaip cia gavosi 3 vienodos zinutes , matyt jau nedirba galva visai!!!!!!!!!!!!!!

labai tuomet įdomu kaip jis suspėja per dvi valandas ir darbus visus atlikti ir dar viešbutyje miega??? Aš tai manau , kad meskit visus tuos viešbučio kvitus į šiukšlių dėžę arba rodykit, kad jis dirba bent po 4 h. per dieną arba 3 d. per savaitę. Tuomet ir dienpinigius skirsit kaip priklauso Lietuvoj , ir Kt. išlaidas nurašysit.

  0
  0
Siūlau šalinti

#5240     2005-08-23 14:02   Vida

Aš manu, kad nereikia trankyti tokių "puikių išlaidų" į šiukšlių dėžę. Pagal 99 nutarimą dienpinigius reikia mokėti nesvarbu kuriam laikui išvykus į kitą miestą. Aš ir už 3 val komandiruotę iš Vilniaus į Kauną ir atgal moku, kaip priklauso už 1 dienos komandiruotę 7,5. Visuose tuose nutarimuose nėra parašyta, kad sutrumpintą darbo dieną dirbantiems darbuotojams nevalia vykti į komadiruotes bei gauti dienpinigius.
Yra vienintelis patikslinimas, jei vyksta ir kitoje(pirmoje darbovietėje) tai dienpinigių iš antros mokėti lyg ir nereikia, o nakvynę, manau galima pripažinti. Tik visą tai reikėtų įsakyme tvarkingai aprašyti.

  0
  0
Siūlau šalinti

#5241     2005-08-23 16:56   sniegutis
2005-08-23 14:02   Vida rašė:
Aš manu, kad nereikia trankyti tokių "puikių išlaidų" į šiukšlių dėžę. Pagal 99 nutarimą dienpinigius reikia mokėti nesvarbu kuriam laikui išvykus į kitą miestą. Aš ir už 3 val komandiruotę iš Vilniaus į Kauną ir atgal moku, kaip priklauso už 1 dienos komandiruotę 7,5. Visuose tuose nutarimuose nėra parašyta, kad sutrumpintą darbo dieną dirbantiems darbuotojams nevalia vykti į komadiruotes bei gauti dienpinigius.
Yra vienintelis patikslinimas, jei vyksta ir kitoje(pirmoje darbovietėje) tai dienpinigių iš antros mokėti lyg ir nereikia, o nakvynę, manau galima pripažinti. Tik visą tai reikėtų įsakyme tvarkingai aprašyti.

nežinai šiuo konkrečiu atveju iš kokio miesto į kokį važiuoja, bet sakykim iš Klaipėdos nuvykti į Vilnių ir dar su nakvyne ir direktorius dirba tik dvi valandas??? Nebent rodyti, kad jis tą dieną dirbo 8 h., o po to jam suteikti laisvas dienas (jo prašymu).

  0
  0
Siūlau šalinti

#5242     2005-08-23 22:02   Doli

Negaliu mesti i siukslyna, tai 567 lt. uz viesbuti. ( vienam asmeniui). Jam sefas leido ir liepe sutvarkyti komandiruote, nes parveze labai geru sutarciu

  0
  0
Siūlau šalinti