SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK


Pajamų mok. sumokėjimas

Pajamų mok. sumokėjimas
#133     2004-10-12 15:54   Deima

Darbuotojui spalio mėn.1d. buvo sumokėtas darbo užmok. už rugsėjį ir atostoginiai už spalio mėn. Grįžęs po atostogų dar turėtų dirbti 2 spalio mėn. dienas. Kada man sumokėti pajamų mokestį? Ar ir nuo atostoginių? Kaip rodyti PM formoje?

Siūlau šalinti

#535     2004-10-12 17:11   Riomi
2004-10-12 15:54   Deima rašė:
Darbuotojui spalio mėn.1d. buvo sumokėtas darbo užmok. už rugsėjį ir atostoginiai už spalio mėn. Grįžęs po atostogų dar turėtų dirbti 2 spalio mėn. dienas. Kada man sumokėti pajamų mokestį? Ar ir nuo atostoginių? Kaip rodyti PM formoje?

Apmokestinti reikia ir atlyginimą ir atostoginius
Kadangi mokėjot spalio 1 d. GPM turit sumokėti iki spalio 15 d. ir parodyti FR0572 formoj už 10 mėn. 18 eil pajamas ir 19 eil-GPM
Čia apie tai ką jau sumokėjot.

Už tas 2 dienas priskaičiuosit tikriausiai spalio paskutinę dieną, bet svarbu kada išmokėsit.Jei paskut.spalio d. - tai ir mokestis - paskutinę spalio dieną. Jei jau lapkr. padžioj - tai GPM mokamas iki 15 lapkričio

  0
  0
Siūlau šalinti

#536     2004-10-13 14:12   Deima

Ačiū,kad atsakėt, nes aš jau išsigandusi. Aš taip pat darau.
Man viena buh.aiškino,kad jeigu sumoki darbo užm.ar atostoginius ne už visą mėnesį iš karto, tai prievolė sumokėti mokesčius atsiranda kai bus sumokėta likusi dalis. Bet tokiu atveju , jeigu dirba apie 100 darbuotojų ,pasimestum tarp mokesčių.

  0
  0
Siūlau šalinti