SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK


Pardavimas susijusiam asmeniui

Pardavimas susijusiam asmeniui
#1104     2005-03-03 14:43   vaiva

Sveiki,
Trečią dieną suku galvą dėl savo situacijos ir manau, be Jūsų patarimo neišsiversiu...
Mūsų UAB-o direktorius (dalinis akcininkas) turi ir savo individualią įmonę(jei teisingai suprantu, čia susiję asmenys) UAB-ui buvo išrašyta sąskaita už metalinių įrankių pagaminimą, suvirinimą ir panašiai. Direktorius liepė šią sąskaitą perrašyti jo individualios įmonės vardu, kitaip tariant tuos įrankius perparduoti , bet už tą pačią kainą.

Man šioje situacijoje abejonės kyla dviejose vietose:
1. Ar mes iš vis galime perparduoti kam nors metalo gaminius, suvirinimo paslaugas ir panašiai, jei mūsų įstatuose konkrečiai tokia veikla nenumatyta (mūsų veikla - mažmeninė prekyba kanceliarinėmis prekėmis, reklamos darbai ir pan.)

2. Ar aš galiu susijusiam asmeniui parduoti prekę už tą pačią kainą? Kaip čia su ta "tikrąja verte".

Gal aš čia ko nors nežinau ir per daug baiminuosi... Gal uždėti ant sumos 5 lt antkainį, ir parduoti... O dėl to, kad įstatuose nėra numatytos tokios veiklos, gal irgi nėra didelė nuodėmė , nes ir suma nelabai reikšminga (apie 100 LT), ir tokios operacijos nėra pastovios...

Va taip aš ir baškausi 3 dienas...


Iš anksto dėkoju už Jūsų nuomonę

Siūlau šalinti

#4508     2005-03-04 09:37   Renata

Pardavineti gali, niekur nera parasyta, kad negali. Parduoti su antkainiu, arba uz ta pacia kaina, arba pigiau taip pat gali, bet ,,proto ribose". siulyciau parduoti uz ta pacia kaina!

  0
  0
Siūlau šalinti

#4509     2005-03-04 12:37   Dallia

"Proto ribose" netinka susijusiam asmeniui, pigiau tikrai neparduočiau.O parduodant tikrai reikia uždirbti, o ne ta pačia kaina, nes parduodame už atlygį.Be to už 2004 metus visus sandorius su susijusiais asmenimis reikės 2005-10-01 pateikti VMI.Taip kad manau atsarga reikalinga

  0
  0
Siūlau šalinti