GPM312 programėlė

nemokama

Nemokama programa skirta patogiai pildyti metinės A ir B klasės išmokų, nuo jų išskaičiuoto ir sumokėto pajamų mokesčio deklaraciją (GPM312).

GPM312

Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

SKAIČIUOKLĖ

Atlyginimai

ir mokesčiai

Atlyginimų ir mokesčių skaičiuoklė vėl mūsų portale. Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK


Patalpų nuoma

#203435     2018-07-19 13:09   Virginija
2018-07-18 12:46   virga rašė:
Esat UAB, PVM mokėtojai ir suremontavot nuomojamą pastatą. Pirkdami medžiagas atskaitinėjot PVM, Kai Baigiat darbus nustatėt kad tai pagerino tarnavimą. Surašot sau PVM SF, deklaruojat deklaracijos 15 eil be PVM ir PVM į 25, 29 ir 35, jei tas pastatas įmonės PVm apmokestinamai veiklai. Sumą nudėvit per IT nustatytą laiką, jei pastatui yra sakykim 10m tai per tiek nudėvit, jei savininkas atsiimtų pastatą anksčiau negu per 10 metų, nenudėvėtai sumai išrašytumėt jam PVM sf

Sveiki. tai kas mėn. Taip pat PVM turėsiu atskaityti ir nurodyti įprastose eilutėse kaip ir deklaruojant pastovius pirkimus? Kiek skaitau reikia to remonto išlaidas kaupti naujai sukurtoje klasėje. toliau lyg ir aišku viskas. Tik dabar pamačiau kai atnešė pastato dokumentus kad juosr nurodoma sutuoktinių bendra nuosavybė. Turim perdaruti sutartį taip isrrina,kad su abiem sutuoktiniais turime daryti? Ar gal užtenka žmonos sutikimo kad vyrui leidziz nuomoti patalpas?

  0
  0
Siūlau šalinti