Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK


subsidija po karantino

#215174     2020-07-31 10:36   IR
2020-07-31 10:25   Ernesta rašė:
Gavome subsidijavimą darbuotojų atlyginimams iš Užimtumo tarnybos. Gal žinote kokius dokumentus jiems reikia pristatyti išmokėjus algas

Visa informacija UT puslapyje:

4. darbo užmokesčio už praėjusį mėnesį, išmokėjimą kiekvienam darbuotojui pagrindžiantys dokumentai: banko išrašas arba pavedimo elektronine bankininkyste kopija, patvirtinta darbdavio parašu; mokėjimo pavedimo kopija, mokėjimus atliekant ne elektroninėmis priemonėmis arba kasos išlaidų orderio kopija, mokėjimus atliekant grynaisiais pinigais; jeigu darbdavys vykdo veiklą pagal individualios veiklos pažymą – darbo užmokesčio išmokėjimo žiniaraščio kopija, patvirtinta darbdavio parašu).

Darbdaviai, kuriems subsidija paskirta, sekančiais mėnesiais, mėnesiui pasibaigus ne vėliau kaip iki kito mėnesio 15 dienos teikia tik darbo užmokesčio už praėjusį mėnesį, išmokėjimą kiekvienam darbuotojui pagrindžiančius dokumentus, nurodytus 4 punkte.

  0
  0
Siūlau šalinti

#215237     2020-08-03 17:40   Aida

Pas mus buvo prastovos, tai gavom pagal tai ka pateikem uz visus, iskaitant birzeli. Nuo liepos jau esam pateike dokumentus darbo uzmokescio subsidijai gauti, ir 1 darbuotojas dar prastovose. Tik labiau neramina klausimas del atleidimo ir tolimesnio subsidiju gavimo, jei buvo 4 darbuotojai, darbuotoju prasymu atleistas 1, dar vienasdarbuotojas po klaustuku, nes jis dar prastovose., Jei atsleistume dar 1 asmeni,gaunasi atleidziamu procentais lygiai 50. ar galios subsidija gal zinot?

  0
  0
Siūlau šalinti