Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt


Tikslinami atleidimai

Tikslinami atleidimai
#416     2003-10-10 14:36   Laura

Sveiki, norėjau paklausti, gal kas nešė tikslinti daug atleidimų. Girdėjau, kad dabar nunešus kažką tikslinti į SOdrą, gali laukti patikrinimo. Nežinau ką man daryti. Perksaičiavau kompensacijas už nepan.dar už praeitus metus, ir reikia tikslinti nemažai atleidimų. Susiruošiau nešti į Sodrą, bet užpuolė abejonės. Gal nenešti, o palaukti- ateis tikrint, pamatys tai pamatys, tada ir perskaičiuosiu. Ką jūs manot? Gal kam buvo panaši situacija?

Siūlau šalinti

#1609     2003-10-13 14:09   Raimonda

Jeigu darei perskaičiavimus net už praėjusius metus,tai keitėsi ir balansas,t.y.padidėjo sąnaudos.Aš tai manau,jeigu jau viską susitvarkei geriau nunešti.Nežinau mes nešėme patikslinimą,tačiau niekas netikrino.Be to vistiek tikrins,kuo greičiau tuo geriau.

  0
  0
Siūlau šalinti

#1610     2003-10-13 15:56   Petras

Jeigu po patikslinimo nors pagal vieną atleidimą reikėjo daugiau mokėti sodrai, geriau nunešti ir kuo greičiau.
Nes jeigu tai bus nustatyta patikrinimo metu, tai reikės sumokėti ne tik skirtumą, bet ir dvigubą baudą.

Vilniaus m. sodrai paduodant patikslinimus, ne pastebėjau, kad iškart atėina tikrinti, o jeigu ir ateina, tai ne dėl to.

Tiesa, dėl kompensacijų už nepan. atost. turėjau liudną atvėj.
Žmogus buvo atleistas, kai nuo kompensacijos dar ne reikėjo mokėti sodrai. Ir priskaičiavome jam tos kompensacijos 13 (!!!) Lt daugiau. Sodra patikrinus apmokestino tą sumą ir bauda uždėjo (8Lt).
Мелочь, а неприятно

  0
  0
Siūlau šalinti

#1611     2005-01-04 17:48   ddd

XA XAXA
buvo man atvejis bet del komandiruotpinigiu kurie virsijo norma, tai ta virsnormi reikia apmokestinti ir sodra ir pajamu mokesciu...bet buvusi buhaltere nieko nepadare.. as pasitikrinaua ir o siaubas.. nieko pateikiau darbo uzm ziniarasti prasyma su direktoriaus parasu tas formas kur klaida, poto susimokejom skirtuma, sulaukem leidimo taisyti ir ketvirtame ketvirtyje taisysim ...jokiu patikrinimu

  0
  0
Siūlau šalinti